Akıllı Kağıt Nedir?

Çoğu insan çalışma masasının bulunduğu duvarda o gün yapacağı işleri yazmak ister. Ancak var olan mantar panoların kullanışsızlığı veya kullanılan yapışkanlı kağıtların duvara tutunamaması sebebiyle bu eylem gerçekleştirilemez. Akıllı Kağıt Tahta tam olarak burada devreye giriyor.

YKS’ye, KPSS’ye ya da LGS’ye hazırlanan öğrenciler ise o gün yaptıkları planın her daim karşılarında olmasını isterler. Böylece çözecekleri soru sayılarını, yapacakları planları görerek o günü daha verimli halde geçirebilirler.
Bazen de ister kendimiz için olsun ister çocuğumuz için evimizde büyük bir beyaz okul tahtası ihtiyaç duyarız. Ancak elbette koca tahtayı eve getirmemiz imkansızdır. Ayaklı beyaz tahtalar ise hem çok pahalı hem de çok yer kaplamaktadırlar. İşte Akıllı Kağıt tam bu noktada devreye giriyor!

Akıllı Kağıt pratikte okullarda kullanılan beyaz tahtadan farksızdır. Üzerine binlerce kez tahta kalemiyle yazı yazabilirsiniz ve silebilirsiniz. Ayrıca duvara tutunduğundan dolayı evin içerisinde ekstra yer kaplamaz. Ayaklı beyaz tahtalardan çok daha ucuz, pratik ve kullanışlıdır.
Üretimini yaptığımız Akıllı Kağıtların birçok çeşidi bulunmaktadır. Kendinize en uygun olan kağıdı sipariş verebilir veya özel kesim ve basım siparişleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Akıllı kağıtlar özel yapıları sayesinde, istenilen yüzeye tutunurlar. Yani yapıştırma gerektirmezler. Böylece Akıllı Kağıt duvarınıza asla zarar vermez. Akıllı kağıdı duvara tutturmak için kağıdı duvara değdirmeniz yeterlidir. Kağıdı duvardan sökmek içinse kağıdın köşesini hafif kıvırıp kağıdı çekmeniz yeterlidir. Bu işlem sırasında duvarınız nokta kadar bile zarar görmez. Kağıt tahtalar sihirli yapıları sayesinde yapıştırıcı gerektirmezler.

Eğer Akıllı Kağıt veya diğer ürünlerimiz hakkında aklınıza takılan başka sorular varsa @dersmalzemeleri Instagram hesabımızdan veya @DersMalzemeleri Telegram hesabımızdan bize sorularınızı sorabilirsiniz.
Ödeme ve site güvenliği hakkında sorularınız varsa Sık Sorulan Soruları kontrol edebilirsiniz.